Rejestracja
Forum Najlepsze piłkarskie forum w Polsce Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Najlepsze piłkarskie forum w Polsce Strona Główna » Mecze Towarzyskie

Madic

Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 70 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Krosno

PostWysłany: 4331Nie, 06 Sie 2006 12:46:43 +000046812 06pm31UTC Back to top

Tutaj piszemy o meczach , towarzyskich , opisujemy ,podajemy ciekawostki związne z niemi .

PostWysłany: 2731Nie, 06 Sie 2006 12:49:27 +000049812 06pm31UTC Back to top

Zespół "The Blues", nie zagrał na swoje 100%. Gola dla zespołu MLS zdobył w 67 minucie Dwayne De Rosario. Crying or Very sad

Oto składy:
MLS All-Stars: Troy Perkins (Joe Cannon 46), Bobby Boswell, Facundo Erpen, Jimmy Conrad (Eddie Robinson 46), Chris Albright (Ronnie O'Brien 46), Dwayne De Rosario, Christian Gomez (Freddy Adu 46), Richardie Mulrooney (Ricardo Clark 46), Joshua Gros, Brian Ching (Nate Jaqua 46), Jaime Moreno (Alecko Eskandarian 46).

Chelsea Londyn: Carlo Cudicini (Hilario 64), Geremi Njitap, Paulo Ferreira (Ricardo Carvalho 46), John Terry, Wayne Bridge (Lassana Diarra 46), Michael Essien, Michael Ballack (John Obi Mikel 46), Frank Lampard, Shaun Wright-Phillips (Joe Cole 46) (Jimmy Smith 52), Didier Drogba (Salomon Kalou 46), Andriy Shevchenko (Arjen Robben 46).

PostWysłany: 3131Nie, 06 Sie 2006 17:58:31 +00005885 06pm31UTC Back to top

Niespodziewanej porażki doznali w sobotnim meczu towarzyskim z niemieckim FC Nürnberg mistrzowie Holandii PSV Eindhoven. Podopieczni Ronalda Koemana ulegli ekipie z easyCredit-Stadion aż 0:3.

PostWysłany: 0131Wto, 08 Sie 2006 20:52:01 +00005288 08pm31UTC Back to top

Artur Wichniarek zdobył gola dla Arminii Bielefeld w zakończonym remisem 3:3 sparingowym meczu piłkarskim z FC Utrecht. Polski napastnik wpisał się na listę strzelców w 27. minucie gry.

Deli
Trampkarz
Trampkarz

PostWysłany: 0931Śro, 09 Sie 2006 09:25:09 +00002589 09am31UTC Back to top

Chelsea po mało emocjonującym meczu odniosła swoje pierwsze, skromne zwycięstwo, pokonując Feyenoord 1:0 na stadionie De Kuip.

Zwycięską bramkę strzelił w 52 minucie Frank Lampard, który w tym meczu grał z opaską kapitana. Chelsea znów grała ustawieniem 4-3-3. Można było dostrzec, iż duet Ballack-Lampard ciągle się dociera. Mam nadzieje, że cała ta maszyna będzie już idealnie zgrana 13 sierpnia. Ciekawostką był debiut w barwach Chelsea 16-letniego Michaela Woodsa. Wszedł wprawdzie na 2 minuty ale liczy się to, że ma dopiero 16 lat.

Feyenoord (4-3-3) Lodewijks (Timmer 60); Collen, Greene, Vlaar, Drenthe (Hofs 34); Theo Lucius (Davids 86), De Guzman (van Hooijdonk 77), Bosschaart; De Ceulaer (Vincken 67), Kuyt (c), Kolkka.

Chelsea (4-3-3) Cudicini; Gérémi, Ferreira, Carvalho, Bridge (Terry 45); Ballack, Essien (Diarra 62), Lampard (c) (Mikel 74); Kalou (Woods 8Cool, Shevchenko (Wright-Phillips 62), Robben (Drogba 45).

Deli
Trampkarz
Trampkarz

PostWysłany: 4631Pią, 11 Sie 2006 11:12:46 +000012811 11am31UTC Back to top

Chelsea Londyn rozegrała 3 spotkania towarzyskie przed sezonem 2006/2007. Każde z nich zakończyło się innym rezultatem.

Dzisiaj padł remis. Celtic przyjechał na Stamford Bridge i zaskoczył kibiców strzelając bramkę w 10 minucie. Po rzucie rożnym Bridge'owi urwał się Caldwell i pokonał Cudiciniego przystawiając nogę do mocnego dośrodkowania.

Dopiero wtedy Chelsea ruszyła z kopyta. Okazje mieli Robben, Lampard i Drogba. Szczególnie ten ostatni raził dzisiaj nieskutecznością :/

Jednak w 45 minucie przełamał się ten, którego wielu skreśliło już jeśli chodzi o zdobywanie bramek dla Chelsea. Shaun Wright-Phillips otrzymał podanie od Arjena Robbena na lewej stronie, ściął do środka mijając obrońcę i mocnym strzałem pokonał Artura Boruca.

Po przerwie Jose Mourinho dokonał rotacji w składzie. Pojawili się Shevchenko, Kalou, Essien, Ballack. Sheva poruszał się już zdecydowanie szybciej i energiczniej, podobnie jak Wayne Bridge. Widać postępy w treningu.

Druga połowa przebiegała pod dyktando Chelsea. Brakowało jednak wykończenia. Najlepszą chyba sytuację miał Sheva, ale lepszy od niego okazał się nasz rodak Artur Boruc.

Potężnie uderzył raz Ballack, ale piłka wylądowała w trybunach przelatując minimalnie nad poprzeczką.

Kibice, w ilości około 20 tysięcy zobaczyli dobry mecz, choć zakończony niespodziewanym rezultatem. Teraz pozostaje czekać na pierwszy mecz o stawkę z Liverpoolem (Community Shield), który już w niedzielę...

4.Iwański

Przypominam, że jutro odbędzie się mecz Polska - Słowacja (nie wiem o której godzinie)